Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

The Ring 2 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film The Ring 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
The Ring: Krąg 2 cały film
Tweetnij

The Ring 2 cały film

Rok produkcji: 1999
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.7/10

Opis

Studenci collegu przygotowują premierę sztuki. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie odtwórczyni głównej roli. Premiera nie zostaje jednak odwołana. Dyrektor teatru powierza główna rolę debiutantce, faworyzowanej przez siebie studentce. Nie należy ona do lubianych osób. Jest tajemnicza i zamknięta w sobie. Tuż przed premierą do collegeu przyjeżdża dziennikarka poszukująca córki doktora Ikumy, prowadzącego badania zakończone niegdyś tragedią. Córka doktora, podobnie jak nowa odtwórczyni roli głównej, miała na imię Sadako. Każda klątwa ma swój początek. Czy jesteś gotowy ja poznać? Czy na pewno jesteś gotowy poznać tajemnicę Sadako? Obejrzyj The Ring 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie The Ring: Krąg 2:

Cały film The Ring: Krąg 2 z 1999 roku (oryginalny tytuł filmu to リング 2) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Japonia. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Hideo Nakata. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu The Ring: Krąg 2 z 1999r. to: horror, tajemnica, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.7/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć The Ring: Krąg 2 cały film online.

Filmy podobne do The Ring 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj The Ring: Krąg 2
16:55
16
55
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:30
Seria The Ring Seria The Ring
SERIA

The Ring

CZĘŚĆ 2
The Ring: Krąg 2 -

The Ring: Krąg 2 cały film

Aby obejrzeć The Ring: Krąg 2 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. The Ring: Krąg 2 z 1999 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

リング 2 cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1999 roku, której widzowie dali ocenę 5.7/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

The Ring: Krąg 2 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie The Ring: Krąg 2 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć The Ring: Krąg 2 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się