Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Druga połowa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Druga połowa po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Druga połowa cały film
Tweetnij

Druga połowa cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 2.8/10

Opis

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji? Obejrzyj Druga połowa cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Druga połowa:

Cały film Druga połowa z 2021 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Łukasz Wiśniewski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Druga połowa z 2021r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 2.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Druga połowa cały film online.

Filmy podobne do Druga połowa:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Druga połowa
17:18
17
18
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:53
Druga połowa -

Druga połowa cały film

Aby obejrzeć Druga połowa cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Druga połowa z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Druga połowa gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Druga połowa gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Druga połowa cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się