Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Sobibór Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Sobibór po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Sobibór cały film
Tweetnij

Sobibór cały film

Rok produkcji: 2018
Czas trwania: 1 godz. 50 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

"Sobibór" opowiada historię ostatnich tygodni przed powstaniem oraz samego buntu. Gdy do obozu trafia Aleksander Peczerski pułkownik Armii Radzieckiej, schwytany na froncie wschodnim, staje się dla niego jasne, że jedynym sposobem na uniknięcie pewnej śmierci jest ucieczka z obozu. Po nieudanej próbie podjętej przez małą grupę osadzonych, komendant obozu podejmuje decyzję - za każdego więźnia, który spróbuje uciec, zabity zostanie jeden z pozostałych. Peczerski staje na czele konspiracji, której celem jest ucieczka wszystkich osadzonych. Utrzymanie planu w tajemnicy okazuje się trudniejsze niż się wydawało, a postawa Peczerskiego przyciąga coraz większą uwagę. [opis dystrybutora kino] Obejrzyj Sobibór cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Sobibór:

Cały film Sobibór z 2018 roku (oryginalny tytuł filmu to Собибор) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Rosja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Konstantin Khabenskiy. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Sobibór z 2018r. to: wojenny, dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Sobibór cały film online.

Filmy podobne do Sobibór:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Sobibór
16:05
16
05
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:55

Sobibór cały film

Aby obejrzeć Sobibór cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Sobibór z 2018 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Собибор cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2018 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Sobibór gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Sobibór gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Sobibór cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się