Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Anna Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Anna po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Anna cały film
Tweetnij

Anna cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 59 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.6/10

Opis

Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna (Sasha Luss)? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie. Obejrzyj Anna cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Anna:

Cały film Anna z 2019 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja, Rosja, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Luc Besson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Leon zawodowiec z 1994 roku. Gatunki filmu Anna z 2019r. to: dreszczowiec, akcji. Widzowie ocenili ten film na 6.6 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Anna online.

Filmy podobne do Anna:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Anna
16:06
16
06
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:05

Anna cały film

Aby obejrzeć Anna cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Anna z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Anna gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Anna gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Anna cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się