Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Och, Karol 2

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Och, Karol 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Och, Karol 2 cały film
Tweetnij

Och, Karol 2 cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.0/10

Opis

Karol ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie codziennie czeka na niego jeszcze piękniejsza narzeczona Maria. Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Ognistą Wandę, dla której pejcz i kajdanki to dopiero początek dobrej zabawy, infantylną i słodką jak landrynka Paulinę i nieco zachowawczą, ale namiętną Irenę. Każda z jego kobiet jest inna, lecz dla niego to żaden problem. Jego narzeczona Maria w końcu dowie się prawdy i zaplanuje zemstę. Pewnego dnia Karol wróci do domu i będzie przekonany, że śni. W progu przywita go narzeczona i kochanki - wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Karol przekona się, czym jest życie seksualne na wysokich obrotach. Obejrzyj Och, Karol 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Och, Karol 2:

Cały film Och, Karol 2 z 2011 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Piotr Wereśniak. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Wkręceni z 2014 roku. Gatunki filmu Och, Karol 2 z 2011r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Och, Karol 2 cały film online.

Filmy podobne do Och, Karol 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Och, Karol 2
16:48
16
48
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:33
Seria Och, Karol Seria Och, Karol
SERIA

Och, Karol

CZĘŚĆ 2
Och, Karol 2 -

Och, Karol 2 cały film

Aby obejrzeć Och, Karol 2 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Och, Karol 2 z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Och, Karol 2 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Och, Karol 2 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Och, Karol 2 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się