Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Och, Karol Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Och, Karol po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Och, Karol cały film
Tweetnij

Och, Karol cały film

Rok produkcji: 1985
Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.1/10

Opis

Karol Górski lubuje się w grach i gierkach miłosnych. Mimo, że ma atrakcyjną żonę Marię, nie przepuści żadnej okazji, by pójść do łóżka z inną. A to rodzi coraz większe komplikacje. Irena ciosa mu kołki na głowie, by wreszcie się rozwiódł (i ożenił z nią); Paulina spodziewa się jego dziecka; Wanda chce mu załatwić lukratywną pracę w Nigerii. Wkrótce doba okazuje się zbyt krótka, by zadowolić wszystkie panie, a oczekiwania rosną. Cierpliwość i tak zdumiewająco tolerancyjnej żony też się kończy. Wreszcie pewnego dnia kochliwy architekt zastaje wszystkie kobiety...u siebie w domu. Obejrzyj Och, Karol cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Och, Karol:

Cały film Och, Karol z 1985 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: . Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Roman Załuski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Kogel-mogel z 1988 roku. Gatunki filmu Och, Karol z 1985r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Och, Karol cały film online.

Filmy podobne do Och, Karol:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Och, Karol
17:22
17
22
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:56
Seria Och, Karol Seria Och, Karol
SERIA

Och, Karol

CZĘŚĆ 1

Och, Karol cały film

Aby obejrzeć Och, Karol cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Och, Karol z 1985 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Och, Karol gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Och, Karol gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Och, Karol cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się