Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Mój biegun

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Mój biegun po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Mój biegun cały film
Tweetnij

Mój biegun cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.5/10

Opis

„Mój biegun” to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach – ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru obcą niejednemu dorosłemu. To przepiękna opowieść o ludziach, którzy trwają razem pomimo tragedii i uczą się bolesne wydarzenia przekuwać w zwycięstwo. mniej Obejrzyj Mój biegun cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Mój biegun:

Cały film Mój biegun z 2013 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Marcin Głowacki. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film 1800 gramów z 2019 roku. Gatunki filmu Mój biegun z 2013r. to: dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Mój biegun cały film online.

Filmy podobne do Mój biegun:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Mój biegun
15:49
15
49
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:22

Mój biegun cały film

Aby obejrzeć Mój biegun cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Mój biegun z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Mój biegun gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Mój biegun gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Mój biegun cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się