Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nic do Oclenia Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nic do Oclenia po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Nic do Oclenia cały film
Tweetnij

Nic do Oclenia cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

1 stycznia 1993 roku – Zniesienie granic celnych w UE. Dwóch agentów służby celnej – jeden Belg i jeden Francuz – dowiaduje się, że ich posterunki graniczne, ta w francuskim Courquain i ta w belgijskim Koorkin, niedługo znikną. Frankofobiczny ze strony ojca, zagorzały agent belgijskiej służby celnej Ruben Vandevoorde zostaje zmuszony do stworzenia pierwszego mobilnego francusko-belgijskiego posterunku granicznego. Jego francuski partner, Mathias Ducatel, odbierany przez Rubena jako odwieczny wróg, jest potajemnie zakochany w siostrze Rubena. Wywołując szok otoczenia, zgadza się zostać partnerem Vandevoorde’a, aby patrolować razem bezdroża po obu stronach zniesionej granicy, w specjalnym pojeździe międzynarodowej jednostki celnej – rozpadającym się Renault 4. Obejrzyj Nic do Oclenia cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nic do Oclenia:

Cały film Nic do Oclenia z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to Rien à déclarer) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Dany Boon. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jeszcze Dalej niż Północ z 2008 roku. Gatunki filmu Nic do Oclenia z 2010r. to: komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Nic do Oclenia cały film online.

Filmy podobne do Nic do Oclenia:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nic do Oclenia
16:44
16
44
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:32
Nic do Oclenia -

Nic do Oclenia cały film

Aby obejrzeć Nic do Oclenia cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nic do Oclenia z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Rien à déclarer cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 5.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Nic do Oclenia gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nic do Oclenia gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nic do Oclenia cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się