Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Miłość na wybiegu

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Miłość na wybiegu po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Miłość na wybiegu cały film
Tweetnij

Miłość na wybiegu cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.2/10

Opis

Komedia romantyczna Krzysztofa Langa "Miłość na wybiegu" to polski odpowiednik hollywoodzkiego przeboju z Meryl Streep "Diabeł ubiera się u Prady". Główna bohaterka to 20-letnia Julia (Karolina Gorczyca), która wprost z nadmorskiej miejscowości przenosi się do Warszawy, gdzie trochę przez przypadek odnosi sukces jako modelka. Teraz chciałaby, by kariera szła po jej myśli - marzy o sesjach zdjęciowych, wyjazdach do Paryża, Londynu i Rzymu, o sławie i blichtrze. Los płata jej jednak figla, gdy poznaje przystojnego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński) z wieloletnim doświadczeniem. Mężczyzna zbyt dobrze poznał ten świat i chce z nim na zawsze zerwać. Czy jako para dojdą do porozumienia? A może czeka ich dramatyczne rozstanie? Obejrzyj Miłość na wybiegu cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Miłość na wybiegu:

Cały film Miłość na wybiegu z 2009 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Krzysztof Lang. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Ach śpij kochanie z 2017 roku. Gatunki filmu Miłość na wybiegu z 2009r. to: romans, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.2/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Miłość na wybiegu cały film online.

Filmy podobne do Miłość na wybiegu:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Miłość na wybiegu
15:57
15
57
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:30

Miłość na wybiegu cały film

Aby obejrzeć Miłość na wybiegu cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Miłość na wybiegu z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Miłość na wybiegu gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Miłość na wybiegu gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Miłość na wybiegu cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się