Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Zakonnica w Przebraniu 2 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zakonnica w Przebraniu 2 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film
Tweetnij

Zakonnica w Przebraniu 2 cały film

Rok produkcji: 1993
Czas trwania: 1 godz. 47 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Zakonnice ze zgromadzenia świętej Katarzyny prowadzą szkołę, do której uczęszcza trudna młodzież. Kiedy wszystkie metody wychowawcze zawodzą, siostry decydują się odszukać Deloris (Whoopi Goldberg), która po opuszczeniu klasztoru wyjechała do Las Vegas. Proszą ją, by podjęła się lekcji muzyki w ich placówce. Deloris (Whoopi Goldberg) znów zakłada habit, ale tym razem nie z przymusu tylko w ramach pomocy zaprzyjaźnionym siostrom zakonnym. Trzeba uratować prowadzoną przez nie szkołę, której grozi zamknięcie. Deloris szybko orientuje się, że niesforne na pozór dzieciaki mają ogromny potencjał i talent muzyczny. Widzi w tym szansę dla szkoły. [opis dystrybutora dvd] Obejrzyj Zakonnica w Przebraniu 2 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu:

Cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu z 1993 roku (oryginalny tytuł filmu to Sister Act 2: Back in the Habit) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Bill Duke. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu z 1993r. to: muzyczny, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film online.

Filmy podobne do Zakonnica w Przebraniu 2:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu
15:39
15
39
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:26
Seria Zakonnica w Przebraniu Seria Zakonnica w Przebraniu
SERIA

Zakonnica w Przebraniu

CZĘŚĆ 2
Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu -

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film

Aby obejrzeć Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu z 1993 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Sister Act 2: Back in the Habit cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1993 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się