Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Zakonnica w Przebraniu Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zakonnica w Przebraniu po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Zakonnica w Przebraniu cały film
Tweetnij

Zakonnica w Przebraniu cały film

Rok produkcji: 1992
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.8/10

Opis

Trzeciorzędna barowa piosenkarka Deloris Van Cartier jest przypadkowym świadkiem morderstwa dokonanego przez jej kochanka-gangstera. Niegodziwiec wyznacza nagrodę za głowę swej "ukochanej", więc Deloris musi zniknąć. Dzięki pomocy policji znajduje schronienie w .... klasztorze! Od tej pory Deloris - rozrywkowa kobieta, musi nauczyć się żyć wśród zakonnic, co powoduje wiele zabawnych sytuacji. [opis dystrybutora dvd] Obejrzyj Zakonnica w Przebraniu cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Zakonnica w Przebraniu:

Cały film Zakonnica w Przebraniu z 1992 roku (oryginalny tytuł filmu to Sister Act) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Emile Ardolino. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Dirty Dancing z 1987 roku. Gatunki filmu Zakonnica w Przebraniu z 1992r. to: muzyczny, komedia. Widzowie ocenili ten film na 6.8 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Zakonnica w Przebraniu online.

Filmy podobne do Zakonnica w Przebraniu:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Zakonnica w Przebraniu
16:28
16
28
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:08
Seria Zakonnica w Przebraniu Seria Zakonnica w Przebraniu
SERIA

Zakonnica w Przebraniu

CZĘŚĆ 1
Zakonnica w Przebraniu -

Zakonnica w Przebraniu cały film

Aby obejrzeć Zakonnica w Przebraniu cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Zakonnica w Przebraniu z 1992 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Sister Act cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1992 roku, której widzowie dali ocenę 6.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Zakonnica w Przebraniu gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zakonnica w Przebraniu gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Zakonnica w Przebraniu cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się