Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wyspa tajemnic Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wyspa tajemnic po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wyspa tajemnic cały film
Tweetnij

Wyspa tajemnic cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 2 godz. 18 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.1/10

Opis

Szeryf federalny Daniels stara się dowiedzieć, jakim sposobem z zamkniętej celi w pilnie strzeżonym szpitalu dla chorych psychicznie przestępców zniknęła pacjentka. Obejrzyj Wyspa tajemnic cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wyspa tajemnic:

Cały film Wyspa tajemnic z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to Shutter Island) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Martin Scorsese. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Infiltracja z 2006 roku. Gatunki filmu Wyspa tajemnic z 2010r. to: dramat, dreszczowiec, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na aż 8.1 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Wyspa tajemnic:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wyspa tajemnic
11:02
11
02
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 13:20
Wyspa tajemnic -

Wyspa tajemnic cały film

Aby obejrzeć Wyspa tajemnic cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wyspa tajemnic z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Shutter Island cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 8.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Wyspa tajemnic gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wyspa tajemnic gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wyspa tajemnic cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się