Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Poznaj mojego tatę Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Poznaj mojego tatę po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Poznaj mojego tatę cały film
Tweetnij

Poznaj mojego tatę cały film

Rok produkcji: 2000
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.0/10

Opis

Greg postanawia oświadczyć się Pam. Najpierw musi zdobyć uznanie jej despotycznego ojca, Jacka. Obejrzyj Poznaj mojego tatę cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Poznaj mojego tatę:

Cały film Poznaj mojego tatę z 2000 roku (oryginalny tytuł filmu to Meet the Parents) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jay Roach. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Poznaj moich rodziców z 2004 roku. Gatunki filmu Poznaj mojego tatę z 2000r. to: komedia, romans. Widzowie ocenili ten film na 7.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Poznaj mojego tatę online.

Filmy podobne do Poznaj mojego tatę:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Poznaj mojego tatę
16:02
16
02
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:50
Seria Poznaj mojego tatę Seria Poznaj mojego tatę
SERIA

Poznaj mojego tatę

CZĘŚĆ 1
Poznaj mojego tatę -

Poznaj mojego tatę cały film

Aby obejrzeć Poznaj mojego tatę cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Poznaj mojego tatę z 2000 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Meet the Parents cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2000 roku, której widzowie dali ocenę 7.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Poznaj mojego tatę gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Poznaj mojego tatę gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Poznaj mojego tatę cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się