Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wredne igraszki Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wredne igraszki po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

O czym jest cały film Wredne igraszki?

Lucy Hutton to ambitna młoda profesjonalistka, która znalazła się w zaciętej rywalizacji w swoim miejscu pracy, będąc zatrudnioną w renomowanym wydawnictwie. W biurze często przesiaduje naprzeciwko Joshuy Templetona, mężczyzny, za którym nie przepada. To, co zaczęło się jako prosty konkurs o awans, stopniowo przerodziło się w pełnoprawną batalię o pozycję na firmowym szczeblu.

Dwaj bohaterowie, z różnych motywacji, muszą nieustannie szarpać się o uznanie swoich przełożonych. Ich starcia to nie tylko kwestia umiejętności zawodowych, ale także psychologicznej walki o dominację i wpływy. Kiedy jednak los postanawia zagrać swoją kartę, a w tym przypadku jest nią spontaniczny pocałunek w ciasnej windzie, cała sytuacja ulega dynamicznej zmianie.

Od tego momentu, życie Lucy i Josha pogrąża się w wirze nieoczekiwanych zdarzeń. To, co zaczęło się od wzajemnej niechęci, muszą teraz przekształcić w coś zupełnie innego. Czy ta niespodziewana intymność w konfrontacji z wymogami zawodowymi przyniesie im rozwiązanie ich sporu, czy może tylko bardziej skomplikuje sytuację?

Obsada filmu

W obsadzie tego filmu, wyreżyserowanego przez Petera Hutchingsa, swoje miejsce znaleźli aktorzy, tacy jak:

  • Lucy Hale
  • Austin Stowell
  • Kathryn Boswell
  • Damon Daunno
  • Sakina Jaffrey
  • Corbin Bernsen
  • Nicholas Baroudi
  • Yasha Jackson
  • Seán Cullen
  • Brock Yurich

Czy warto obejrzeć Wredne igraszki cały film?

"Wredne igraszki" z 2021 roku to film, który łączy w sobie elementy romansu, komedii i dramatu, tworząc intrygującą opowieść o miłości i rywalizacji w miejscu pracy. To sprawia, że zdecydowanie warto obejrzeć Wredne igraszki cały film.

Wredne igraszki cały film
Tweetnij

Wredne igraszki cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 1 godz. 42 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Lucy Hutton to ambitna młoda kobieta, która pracuje dla dużego wydawnictwa. W biurze siedzi naprzeciwko wyrachowanego Joshuy Templemana, którego nienawidzi całym sercem. Ich rywalizacja tylko rośnie, ponieważ obaj walczą o wysokie stanowisko. Aby osiągnąć swój cel, bohaterowie są zmuszeni wyłudzać przychylność przełożonym. Ich pojedynek zamienia się w bitwę na rozum, ale spontaniczny pocałunek w windzie przynosi dramatyczne zmiany we wszystkim, co się dzieje. Obejrzyj Wredne igraszki cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wredne igraszki:

Cały film Wredne igraszki z 2021 roku (oryginalny tytuł filmu to The Hating Game) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Peter Hutchings. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Wredne igraszki z 2021r. to: romans, komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.4 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Wredne igraszki online.

Filmy podobne do Wredne igraszki:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wredne igraszki
16:36
16
36
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:18
Wredne igraszki -

Wredne igraszki cały film

Aby obejrzeć Wredne igraszki cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wredne igraszki z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Hating Game cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2021 roku, której widzowie dali ocenę 7.4/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Wredne igraszki gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wredne igraszki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wredne igraszki cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się