Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

After 5 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film After 5 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Fabuła filmu After 5

W całym filmie After 5 z 2023 roku, śledzimy losy Tessy i Hardina, którzy już są po rozstaniu. Teraz każde z nich poszukuje swojego własnego szczęścia i spełnienia na osobistych ścieżkach życiowych.

Tessa skupia się głównie na swojej karierze zawodowej i krótkotrwałych romansach, próbując odnaleźć równowagę między pracą a życiem osobistym. Wszystko to robi w dążeniu do odnalezienia własnej tożsamości po burzliwym zakończeniu związku.

Hardin, po osiągnięciu sukcesu jako autor swojej pierwszej książki, staje się celebrytą i pogrąża się w świecie popularności, nieustannie imprezując, w nadziei na zapomnienie o ukochanej Tessie. Jego życie to seria nieustannych rozrywek i przygód, które wydają się być lekarstwem na złamane serce.

Jednak los skomplikowanych bohaterów skrzyżuje się ponownie, gdy przyjaciele postawią przed Hardinem wyzwanie - ma uwieść piękną Natalie. Decyduje się on na podróż do Lizbony, gdzie rozkwita romans pod gorącym portugalskim słońcem. Jednak romantyczne chwile nie trwają wiecznie, a kłopoty nie omijają bohaterów.

Namiętna schadzka Hardina z Natalie zostaje uwieczniona na wideo i wycieka do internetu, wywołując skandal. Aby uciec przed konsekwencjami, Hardin pogrąża się jeszcze bardziej w życiu towarzyskim, hazardzie i nowych podbojach, próbując zapomnieć o bólu po utracie Tessy. Mimo to, próbuje także wrócić do pisania, co przypomina mu, że im bardziej oddala się od swojej dawnej ukochanej, tym bardziej odczuwa pustkę, jaką po sobie zostawiła.

Obsada filmu

W filmie "After 5 Na zawsze" widzimy bohaterów z poprzednich części serii, którzy są grani przez tych samych aktorów. Główne role - Tessy i Hardina - ponownie zagrali Josephine Langford oraz Hero Fiennes Tiffin. Poza tym w filmie zobaczymy też role aktorów, takich jak:

 • Mimi Keene
 • Arielle Kebbel
 • Benjamin Mascolo
 • Jessica Webber
 • Louise Lombard
 • Kiana Madeira
 • Rob Estes
 • Stephen Moyer
 • Carter Jenkins
 • Chance Perdomo
 • Cora Kirk
 • Rosa Escoda
 • Victoria Paige Watkins
 • Paul Tracey

Obejrzyj After 5 cały film po polsku online

Piąta część popularnej serii After to kontynuacja przygód Tessy i Hardina, która podbiła serca widzów na całym świecie. Jeżeli jesteś fanem serii, albo po prostu chcesz obejrzeć ciekawą produkcję z gatunku romans, obejrzyj After 5 cały film po polsku online już teraz, bo na prawdę warto.

After 5. Na zawsze cały film
Tweetnij

After 5 cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.0/10

Opis

Kontynuacja filmu „After Ever Happy” (2022), który powstał na podstawie powieści Anny Todd z 2015 roku pod tym samym tytułem, w której Hardin i Tessa są w separacji. Obejrzyj After 5 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie After 5. Na zawsze:

Cały film After 5. Na zawsze z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to After Everything) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Castille Landon. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Tożsamość strachu z 2021 roku. Gatunki filmu After 5. Na zawsze z 2023r. to: romans, dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć After 5. Na zawsze cały film online.

Filmy podobne do After 5:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj After 5. Na zawsze
17:29
17
29
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:04
Seria After Seria After
SERIA

After

CZĘŚĆ 5
After 5. Na zawsze -

After 5. Na zawsze cały film

Aby obejrzeć After 5. Na zawsze cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. After 5. Na zawsze z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

After Everything cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 5.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

After 5. Na zawsze gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie After 5. Na zawsze gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć After 5. Na zawsze cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się