Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Czarny Demon Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Czarny Demon po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Czarny Demon cały film
Tweetnij

Czarny Demon cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.2/10

Opis

Paul Sturges (Josh Lucas) wraz z rodziną wyjechali do Meksyku. Nie sprzyja im jednak szczęście, ponieważ zostają uwięzieni na rozpadającej się platformie wiertniczej, a w głębinach czyha zagrożenie ze strony rekina megalodona. Wszyscy chcą bezpiecznie dotrzeć na brzeg, ale są pod ciągłym atakiem, a groźne stworzenie nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje terytorium. Obejrzyj Czarny Demon cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Czarny Demon:

Cały film Czarny Demon z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to The Black Demon) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Adrian Grünberg. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Rambo 5: Ostatnia krew z 2019 roku. Gatunki filmu Czarny Demon z 2023r. to: horror, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.2/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Czarny Demon cały film online.

Filmy podobne do Czarny Demon:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Czarny Demon
15:30
15
30
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:10
Czarny Demon -

Czarny Demon cały film

Aby obejrzeć Czarny Demon cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Czarny Demon z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Black Demon cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 6.2/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Czarny Demon gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Czarny Demon gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Czarny Demon cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się