Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Forrest Gump Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Forrest Gump po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Forrest Gump cały film
Tweetnij

Forrest Gump cały film

Rok produkcji: 1994
Czas trwania: 2 godz. 22 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.8/10

Opis

Historia życia Forresta, chłopca o niskim ilorazie inteligencji z niedowładem kończyn, który staje się miliarderem i bohaterem wojny w Wietnamie. Obejrzyj Forrest Gump cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Forrest Gump:

Cały film Forrest Gump z 1994 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Robert Zemeckis. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Powrót do przyszłości z 1985 roku. Gatunki filmu Forrest Gump z 1994r. to: dramat, komedia, romans. Widzowie ocenili ten film na aż 8.8 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Forrest Gump:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Forrest Gump
16:51
16
51
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:13
Forrest Gump -

Forrest Gump cały film

Aby obejrzeć Forrest Gump cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Forrest Gump z 1994 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Forrest Gump gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Forrest Gump gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Forrest Gump cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się