Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Po rozum do mrówek Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Po rozum do mrówek po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Po rozum do mrówek cały film
Tweetnij

Po rozum do mrówek cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 1 godz. 28 min.
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

Prześladowany przez osiłka z sąsiedztwa Lucas odreagowuje frustrację, zatapiając mrowisko. Za ten postępek spotyka go kara: zostaje zmniejszony do rozmiaru owada. Obejrzyj Po rozum do mrówek cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Po rozum do mrówek:

Cały film Po rozum do mrówek z 2006 roku (oryginalny tytuł filmu to The Ant Bully) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser John Davis. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Po rozum do mrówek z 2006r. to: familijny, fantasy, komedia, przygodowy. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Po rozum do mrówek cały film online.

Filmy podobne do Po rozum do mrówek:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Po rozum do mrówek
06:08
06
08
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:36
Po rozum do mrówek -

Po rozum do mrówek cały film

Aby obejrzeć Po rozum do mrówek cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Po rozum do mrówek z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Ant Bully cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2006 roku, której widzowie dali ocenę 5.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Po rozum do mrówek gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Po rozum do mrówek gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Po rozum do mrówek cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się