Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Tylko mnie kochaj

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko mnie kochaj po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

O czym jest film Tylko mnie kochaj?

Tylko mnie kochaj opowiada o młodych i zamożnych mieszkańcach Warszawy w aurze tęsknoty i poszukiwania. Twórcy tego wyjątkowego filmu przywołują obraz młodości, gdzie bogactwo i wygodne życie skrywają potrzebę miłości, często ukrytą pod płaszczem z pozoru poukładanego świata. Przez rozeznanie własnych uczuć, bohaterowie zdają sobie sprawę, że właśnie miłość jest tym kluczem do pełni życia.

Na czele opowieści stoi Michał, przystojny architekt, którego życie przypomina spokojny nurt, aczkolwiek pozbawiony emocji. Choć uwikłany jest w romans z ekstrawertyczną Agatą, koleżanką z pracy, to nie jest pewny co do tej relacji. Ostatecznie los postawi na jego drodze niezwykłą niespodziankę - rezolutną 7-letnią Michalinę, która z zadziwiającą stanowczością ogłasza się jako jego córka.

Nie tylko mała Michalina przetasowuje karty w życiu architekta. Pojawienie się Julii, delikatnej specjalistki od wykwintnego aranżowania wnętrz, w biurze Michała, okaże się punktem zwrotnym. Jej obecność stopniowo przenika przez emocjonalne bariery Michała, prowadząc go ku nowym horyzontom pełnym bliskości i autentyczności.

O obsadzie słów kilka

W obsadzie filmu znajdziemy znane polskie nazwisko, między innymi:

  • młoda Julia Wróblewska w roli Michaliny
  • Agnieszka Grochowska w rol Julii
  • Maciej Zakościelny w roli Michała
  • Agnieszka Dygant w roli Agaty
  • Grażyna Szapołowska w roli matki Julii
  • Stefan Popkowski w roli policjanta
  • Tomasz Karolak w roli Ludwika

Obejrzyj Tylko mnie kochaj cały film online

Tylko mnie kochaj z 2006 roku, poprzez misternie splecione losy bohaterów, staje się nie tylko opowieścią o miłości, ale także o odkrywaniu własnych pragnień i wyzwań, które napotykają na swojej drodze. Ten niepowtarzalny film ukazuje, że miłość ma moc odmieniania życia, wywracając je do góry nogami i kształtując je na nowo. Jego przesłanie dociera do serc widzów, pozostawiając niezapomniany ślad na tle polskiej kinematografii, przez co warto obejrzeć Tylko mnie kochaj cały film online.

Tylko mnie kochaj cały film
Tweetnij

Tylko mnie kochaj cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 1 godz. 38 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.7/10

Opis

Głównym bohaterem filmu jest Michał - współwłaściciel dużej firmy architektonicznej, który prowadzi nudne życie. Świeżości nie wprowadza nawet bliska znajomość z Agatą (drugą współwłaścicielką firmy). Kiedy wydaje się, iż nic nie może zmienić tego spokojnego życia, do drzwi mieszkania Michała puka siedmioletnia Michalina. Cały jego dotychczasowy porządek zostaje zachwiany... Obejrzyj Tylko mnie kochaj cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Tylko mnie kochaj:

Cały film Tylko mnie kochaj z 2006 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Ryszard Zatorski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Nigdy w życiu! z 2004 roku. Gatunki filmu Tylko mnie kochaj z 2006r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.7/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Tylko mnie kochaj cały film online.

Filmy podobne do Tylko mnie kochaj:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Tylko mnie kochaj
15:27
15
27
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:05
Tylko mnie kochaj -

Tylko mnie kochaj cały film

Aby obejrzeć Tylko mnie kochaj cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Tylko mnie kochaj z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Tylko mnie kochaj gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Tylko mnie kochaj gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Tylko mnie kochaj cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się