Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Co wiecie o swoich dziadkach? cały film

Co wiecie o swoich dziadkach? ogląda w tym momencie: 56 użytkowników (33 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Co wiecie o swoich dziadkach? cały film
Tweetnij

Co wiecie o swoich dziadkach? cały film

Rok produkcji: 2017
Czas trwania: 1h 40min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

"Co wiecie o swoich dziadkach?" to kontynuacja przebojowej komedii z 2015 roku "Tata kontra tata". Tym razem ojciec Dusty (Mark Wahlberg) i ojczym Brad (Will Ferrell) łączą siły, by pokazać swoim dzieciom, czym są perfekcyjne święta Bożego Narodzenia. Szybko jednak ich nowo powstała przyjaźń zostaje poddana testowi, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie: oldshcoolowy ojciec Dusty’ego, dziadek w typie macho (Mel Gibson) oraz ojciec Brada – przewrażliwiony, uczuciowy i ciepły, typowy dziadek z dawnych czasów (John Lithgow). Te święta będą chaosem… Obejrzyj Co wiecie o swoich dziadkach? cały film online już teraz.

Obejrzyj Co wiecie o swoich dziadkach?
16:14
16
14
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:54

Co wiecie o swoich dziadkach? cały film

Aby obejrzeć Co wiecie o swoich dziadkach? cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Co wiecie o swoich dziadkach? z 2017 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Co wiecie o swoich dziadkach? gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Co wiecie o swoich dziadkach? gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Co wiecie o swoich dziadkach? cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się