Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Berlin Calling cały film

Berlin Calling ogląda w tym momencie: 47 użytkowników (26 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Berlin Calling cały film
Tweetnij

Berlin Calling cały film

Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 1h 45min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.8/10

Opis

Klubowe nocne życie w Berlinie pokazane w rytmie 100000 uderzeń na minutę. DJ Ickarus (w tej roli Paul Kalkbrenner i jednocześnie autor ścieżki dźwiękowej do filmu) wraz ze swoją menadżerką i dziewczyną Mathilde (Rita Lengyel) bierze udział w tournée występując w klubach, a jednocześnie przygotowuje się do wydania muzycznego albumu. Wspomaga się narkotykami. Mathilde coraz gorzej znosi jego nałóg. Gdy Ickarus przedawkuje i znajdzie się w szpitalu psychiatrycznym, kobieta szuka pocieszenia u dawnej kochanki. Dzień ukończenia albumu oddala się. Obejrzyj Berlin Calling cały film online już teraz.

Obejrzyj Berlin Calling
15:13
15
13
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 16:58

Berlin Calling cały film

Aby obejrzeć Berlin Calling cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Berlin Calling z 2008 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Berlin Calling gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Berlin Calling gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Berlin Calling cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się