Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Riko prawie bocian cały film

Riko prawie bocian ogląda w tym momencie: 59 użytkowników (43 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Riko prawie bocian cały film
Tweetnij

Riko prawie bocian cały film

Rok produkcji: 2017
Czas trwania: 1h 25min
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany, wróbel Riko święcie wierzy, że sam jest bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice – bojąc się, że Riko nie podoła podróży – nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa Olga oraz narcystyczna papuga Kiki, która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie najmniejszy bocian świata odkryje, że małe wróble są stworzone do wielkich celów! Obejrzyj Riko prawie bocian cały film online już teraz.

Obejrzyj Riko prawie bocian
15:11
15
11
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 16:36

Riko prawie bocian cały film

Aby obejrzeć Riko prawie bocian cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Riko prawie bocian z 2017 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Riko prawie bocian gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Riko prawie bocian gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Riko prawie bocian cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się