Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Pentameron cały film

Pentameron ogląda w tym momencie: 55 użytkowników (31 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Pentameron cały film
Tweetnij

Pentameron cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 2h 14min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa (Salma Hayek) gotowa jest poświęcić niejedno życie, żeby osiągnąć swój cel – urodzić upragnionego syna. Popadający w szaleństwo nieobliczalny król (Toby Jones) oddaje rękę swojej pięknej i niewinnej córki zdeformowanemu olbrzymowi. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy lubieżnego władcy (Vincent Cassel). Stawką są wieczna młodość i nieustające piękno, ale wygrać może tylko jedna z nich. W każdym człowieku kryje się potwór. A miłość, piękno i marzenia mają swoją wysoką cenę. Obejrzyj Pentameron cały film online już teraz.

Obejrzyj Pentameron
15:19
15
19
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:33

Pentameron cały film

Aby obejrzeć Pentameron cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Pentameron z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Pentameron gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Pentameron gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Pentameron cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się