Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Pan i Pani Kiler Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Pan i Pani Kiler po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Pan i Pani Kiler cały film
Tweetnij

Pan i Pani Kiler cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Piękna, pełna wdzięku i seksapilu specjalistka z branży komputerowej poznaje na urlopie wymarzonego faceta. Niewiele o nim wie, ale nie przejmuje się takimi szczegółami. Zwłaszcza, że ma już dość roli ponętnej singielki i chce życia we dwoje. Taka okazja może się nie powtórzyć... Po jakimś czasie okazuje się, że ukochany to były płatny zabójca, który postanowił wycofać się z branży. Jednak nie wszyscy byli "partnerzy biznesowi" akceptują jego decyzję. Zlecenie na jego głowę przyjmuje aż pięciu kilerów, którzy zrobią wszystko, żeby sprzątnąć uroczą parę. Zaczyna się szaleńczy, bardzo emocjonujący i widowiskowy pościg, którego nie przeżyliby nawet Pan i Pani Smith... Obejrzyj Pan i Pani Kiler cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Pan i Pani Kiler:

Cały film Pan i Pani Kiler z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to Killers) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Robert Luketic. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film 21 z 2008 roku. Gatunki filmu Pan i Pani Kiler z 2010r. to: akcji, komedia, dreszczowiec, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.9/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Pan i Pani Kiler cały film online.

Filmy podobne do Pan i Pani Kiler:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Pan i Pani Kiler
10:56
10
56
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 12:36
Pan i Pani Kiler -

Pan i Pani Kiler cały film

Aby obejrzeć Pan i Pani Kiler cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Pan i Pani Kiler z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Killers cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 5.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Pan i Pani Kiler gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Pan i Pani Kiler gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Pan i Pani Kiler cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się