Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj War Room: Siła modlitwy cały film

War Room: Siła modlitwy ogląda w tym momencie: 54 użytkowników (28 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat War Room: Siła modlitwy cały film
Tweetnij

War Room: Siła modlitwy cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.8/10

Opis

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych - "war room" - oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tonyego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu. Obejrzyj War Room: Siła modlitwy cały film online już teraz.

Obejrzyj War Room: Siła modlitwy
16:53
16
53
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:53

War Room: Siła modlitwy cały film

Aby obejrzeć War Room: Siła modlitwy cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. War Room: Siła modlitwy z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

War Room: Siła modlitwy gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie War Room: Siła modlitwy gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć War Room: Siła modlitwy cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się