Nad Niemnem • Cały Film • Oglądaj Online

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć Nad Niemnem po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
 • zdjęcie profilu
  Andrzej Dąbrowicz

  Wyszukiwałem Nad Niemnem i znalazłem tę stronę. Wszystko działa, zarejestrowałem się i mam źródła wszystkich filmów. Kto się zgadza? :)

 • zdjęcie profilu
  Julia Murkawska

  Dzięki! Wystarczy chwile poświęcić ale no przynajmniej je pewność miło spędzonego czasu przy wyszukiwanych filmach. Obejrzałam cały film Nad Niemnem i zdecydowanie polecam, bo pozytywnie mnie zaskoczył. Jakość też jest super, o wiele lepsza niż na stronach typu zalukaj, czy cda.

 • zdjęcie profilu
  K. Borucki

  Naprawdę świetna strona! Zdecydowanie lepsza niż inne serwisy..

 • zdjęcie profilu
  Kowal Aleksandra

  Uff, myślałem, że to fake a jednak nie. Jak ktoś ma problem to piszcie PW lub komentarz

 • zdjęcie profilu
  Mariusz Krzyżopolski

  Opłaca się rejestrować?

 • zdjęcie profilu
  Damian Grzyb

  Wpisałem Nad Niemnem cały film i znalazłem tę stronę. Wszystko działa, zarejestrowałem się i mam źródła wszystkich filmów.

 • zdjęcie profilu
  Dorian D.

  Nie jestem kinomanem, ale ta strona przekonała mnie do regularnego oglądania filmów. Całe filmy, bez żadnych kruczków. Co tu dużo mówić, jestem fanem i ogólnie polecam!

 • zdjęcie profilu
  Marika B.

  Bardzo doceniam, że ta strona jest tak łatwa w nawigacji. Szybko znajduję filmy, których szukam, dzięki czemu mogę spędzić więcej czasu na oglądaniu filmów, a mniej na szukaniu ich w internecie. Zdecydowanie polecam.

 • zdjęcie profilu
  Damianoo.

  Kiedy moja ulubiona platforma streamingowa nie ma mojego ulubionego filmu, to właśnie tu przychodzę. Zawsze mogę liczyć na całe lektory i dubbingi i nie muszę się martwić, że film się będzie ścinał.

 • zdjęcie profilu
  Valance

  Ogólnie ta strona jest dla mnie numerem jeden, jeśli chodzi o wyszukiwanie całych filmów online. Nie wyobrażam sobie już bez niej życia, wcześniej korzystałem z chomikuj, ale przerzuciłem się na tą wyszukiwarkę filmów bo jest genialna.

 • zdjęcie profilu
  Dominik KK

  Szukaliśmy z dziewczyną filmu do obejrzenia wieczorem i natknęliśmy się na tę stronę. Wszystko super działa a po rejestracji mamy dostęp do legalnych źródeł oglądania filmu. Ogromne propsy i polecam wszystkim tą stronę.

 • zdjęcie profilu
  Paweł Pietrzop

  Mega, mega mega. Jak ktoś mówi, że kiepsko wygląda to musi się nieźle walnąć w głowe xD

 • zdjęcie profilu
  Miłosz Jaworski

  Szukałem filmu do obejrzenia i leciałem po kolei po rokach produkcji. Ostatecznie skończyło się na roku 1987 i znalazłem tę stronę. To najlepsza wyszukiwarka filmów w internecie! Polecam gorąco wszystkim, szczególnie miłośnikom filmów. Według mnie ta strona jest nawet lepsza niż cda, filman cc, zalukaj, ekino, vider i wszystkie inne tego typu strony. Jak wpisywałem na CDA Nad Niemnem to jakość była o wiele gorsza, a tu jest świetna.

 • zdjęcie profilu
  Marcin Andrzej Polak

  Ogromna baza filmów, szybka rejestracja, Polecam !!

 • zdjęcie profilu
  Adam Sikorski

  dzięki, działa tylko trzeba zarejestrować się.

 • zdjęcie profilu
  Speedy20

  Bardzo podoba mi się, że strona dba o jakość. Oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości z legalnych źródeł sprawia, że doświadczenie filmowe jest naprawdę imponujące. Według mnie bez porównania do stron typu cda, filman itp. ta strona jest zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich do oglądania całych filmów z lektorem po polsku.

 • zdjęcie profilu
  Maniak Kina

  Jako miłośnik kina, doceniam to miejsce za dostępność różnych gatunków filmowych. Ostatnio oglądam coraz więcej filmów, dzięki właśnie tej wyszukiwarce, gdzie mogę znaleźć mnóstwo ciekawych filmów, takich jak Nad Niemnem online. Nawet mam do wyboru czy chcę obejrzeć film z lektorem, dubbingiem, czy w oryginalnej wersji.

O czym jest Nad Niemnem?

W XIX wieku, w malowniczym Korczynie nad brzegami Niemna, toczy się opowieść o przemianach społecznych i miłosnych emocjach. Cały film Nad Niemnem z 1986 roku doskonale ukazuje atmosferę lat osiemdziesiątych XIX wieku oraz starania szlachty i chłopów w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości po powstaniu. To na tle tych wydarzeń rozwija się wzruszająca historia uczucia pomiędzy Justyną Orzelską, dziedziczką znoszącą trudności finansowe, a Janem Bohatyrowiczem, młodym szlachcicem pochodzącym z prowincjonalnych sfer społecznych.

Film "Nad Niemnem" wyróżnia się nie tylko swym pięknym krajobrazem i dokładną rekonstrukcją epoki, ale także głębokimi psychologicznymi portretami postaci. Justyna Orzelska, zmaga się z wyzwaniami losu, próbując utrzymać rodzinne dobra i przystosować się do nowych czasów. W międzyczasie, jej uczucie do Jana Bohatyrowicza staje się centralnym punktem historii, symbolizując walkę o miłość wobec przeciwności losu i społeczeństwa.

Reżyser Zbigniew Kuźmiński w wyjątkowy sposób oddaje piękno i dramatyzm tamtej epoki, tworząc klimat, który pozwala widzowi przenieść się w czasie i wczuć się w uczucia bohaterów. Obsada aktorska, w tym postacie Justyny i Jana, została mistrzowsko wykreowana, oddając ich wewnętrzne konflikty, pragnienia oraz wyzwania, przed jakimi stają.

Film z przesłaniem

"Nad Niemnem" to film nie tylko o miłości i przeciwnościach losu, ale także o sile charakteru, odwadze w dążeniu do szczęścia oraz dążeniu do zmian. Jest to opowieść o dążeniu do niezależności, walki z konwenansami społecznymi i realizowaniu marzeń.

Obejrzyj Nad Niemnem cały film

Nad Niemnem cały film to nie tylko produkcja historyczna, ale przede wszystkim opowieść o wartościach uniwersalnych, która wciąż porusza i inspiruje widzów. Jego głęboka fabuła, wspaniała reżyseria oraz autentyczne portrety postaci sprawiają, że film ten stanowi niezwykłą podróż w czasie i emocjach, zachowując swoją wyjątkowość i znaczenie nawet po latach od premiery, dlatego warto go obejrzeć.

Nad Niemnem cały film
Tweetnij

Nad Niemnem cały film

Rok produkcji: 1987
Czas trwania: 2 godz. 50 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.7/10

Opis

Adaptacja powieści Elizy Orzeszkowej. Akcja filmu toczy się w 1886 roku na Litwie, osnuta jest wokół konfliktu między zaściankiem Bohatyrowiczów a dworem w Korczynie. Na tle sporów społecznych i rodzinnych ukazany został wątek miłości Justyny Orzelskiej (Iwona Katarzyna Pawlak) siostrzenicy Benedykta Korczyńskiego i Jana Bohatyrowicza (Adam Marjański). Czy ich miłość okaże się na tyle silna by przełamać silną barierę mentalną dzielącą świat Bohatyrowiczów od świata Korczyńskich? Obejrzyj Nad Niemnem cały film po polsku już teraz.

O filmie Nad Niemnem:

Film Nad Niemnem z 1987 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Zbigniew Kuźmiński. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Nad Niemnem z 1987r. to: dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.7/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Nad Niemnem cały film online.

Filmy podobne do Nad Niemnem:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nad Niemnem
19:13
19
13
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 22:03

Nad Niemnem cały film

Aby obejrzeć Nad Niemnem cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nad Niemnem z 1987 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Nad Niemnem gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nad Niemnem gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nad Niemnem cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się