Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Naznaczony cały film

Naznaczony ogląda w tym momencie: 59 użytkowników (40 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Naznaczony cały film
Tweetnij

Naznaczony cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1h 43min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

"Naznaczony" to intrygujący i zaskakujący horror, który bez trudu znajdzie swoje miejsce obok takich klasyków gatunku jak "Egzorcysta", "Omen" czy "Duch". Młode małżeństwo z trójką małych dzieci kupuje wymarzony dom. Ich początkowa radość zostaje jednak przerwana przez dziwne i niewytłumaczalne zjawiska, które towarzyszą im od momentu przeprowadzki. Po upadku z drabiny ich syn zapada w tajemniczą śpiączkę. Zrozpaczeni rodzice szukają wszędzie pomocy. Wkrótce przyjdzie im zadać sobie pytanie, czy to na pewno dom jest źródłem nękających ich zjawisk… [opis dystrybutora dvd] Obejrzyj Naznaczony cały film online już teraz.

Obejrzyj Naznaczony
04:23
04
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 06:06
Seria Naznaczony Seria Naznaczony
SERIA

Naznaczony

CZĘŚĆ 1

Naznaczony cały film

Aby obejrzeć Naznaczony cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Naznaczony z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Naznaczony gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Naznaczony gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Naznaczony cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się