Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Przyjęty Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Przyjęty po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Przyjęty cały film
Tweetnij

Przyjęty cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 1 godz. 30 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.4/10

Opis

Bartleby Gaines nie dostaje się na studia, więc ze znajomymi postanawia otworzyć własną uczelnię. Obejrzyj Przyjęty cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Przyjęty:

Cały film Przyjęty z 2006 roku (oryginalny tytuł filmu to Accepted) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Steve Pink. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Przyjęty z 2006r. to: komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.4/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Przyjęty cały film online.

Filmy podobne do Przyjęty:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Przyjęty
18:16
18
16
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:46
Przyjęty -

Przyjęty cały film

Aby obejrzeć Przyjęty cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Przyjęty z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Accepted cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2006 roku, której widzowie dali ocenę 6.4/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Przyjęty gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Przyjęty gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Przyjęty cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się