Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Uczeń czarnoksiężnika cały film

Uczeń czarnoksiężnika ogląda w tym momencie: 58 użytkowników (25 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Uczeń czarnoksiężnika cały film
Tweetnij

Uczeń czarnoksiężnika cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1h 49min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.0/10

Opis

Czarnoksiężnik Balthazar Blake mieszka na Manhattanie. Kiedy w Nowym Jorku zaczynają dominować siły zła, postanawia działać. Zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie przeciwstawić się mrocznym mocom w pojedynkę, tym bardziej że kieruje nimi jego były mistrz, Maxim Horvath. Jedyną szansą Blakea jest wyszkolenie pomocnika, Davea Stutlera, który nie chce z nim współpracować. Czasu jest niewiele. Wszystko zmienia się, gdy Balthazar zaczyna wprowadzać Davea w świat magii. Obejrzyj Uczeń czarnoksiężnika cały film online już teraz.

Obejrzyj Uczeń czarnoksiężnika
03:09
03
09
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 04:58

Uczeń czarnoksiężnika cały film

Aby obejrzeć Uczeń czarnoksiężnika cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Uczeń czarnoksiężnika z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Uczeń czarnoksiężnika gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Uczeń czarnoksiężnika gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Uczeń czarnoksiężnika cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się