Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Wstrząs cały film

Wstrząs ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (33 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Wstrząs cały film
Tweetnij

Wstrząs cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 2h 3min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.0/10

Opis

Dramat, którego powstanie zainspirował artykuł w magazynie "GQ", przedstawiający dowody na powiązanie mikrowstrząsów oraz urazów głowy sportowców z ich późniejszymi samobójstwami. Na związek między tymi zdarzeniami wpadł dr Bennett Omalu (Will Smith), który połączył urazy, na jakie narażeni są sportowcy, z "przewlekłą… Obejrzyj Wstrząs cały film online już teraz.

Obejrzyj Wstrząs
03:24
03
24
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 05:27

Wstrząs cały film

Aby obejrzeć Wstrząs cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Wstrząs z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Wstrząs gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wstrząs gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Wstrząs cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się