Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Droga do zapomnienia cały film

Droga do zapomnienia ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (42 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Droga do zapomnienia cały film
Tweetnij

Droga do zapomnienia cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1h 56min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.8/10

Opis

Film oparty na autobiograficznej książce Erica Lomaxa, brytyjskiego oficera, który zostaje pojmany przez Japończyków w Singapurze podczas II wojny światowej. Jako więzień obozu jenieckiego, Lomax (Firth) pracuje przy budowie Kolei Śmierci (Kolei Birmańskiej). Będąc wykształconym specjalistą od łączności, z pomocą innych… Obejrzyj Droga do zapomnienia cały film online już teraz.

Obejrzyj Droga do zapomnienia
02:53
02
53
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 04:49

Droga do zapomnienia cały film

Aby obejrzeć Droga do zapomnienia cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Droga do zapomnienia z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Droga do zapomnienia gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Droga do zapomnienia gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Droga do zapomnienia cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się