Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Władza cały film

Władza ogląda w tym momencie: 53 użytkowników (41 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Władza cały film
Tweetnij

Władza cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1h 49min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Były policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) otrzymuje zlecenie od samego burmistrza, Nicholasa Hostetlera (Russell Crowe). Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa, polega na śledzeniu żony zleceniodawcy (nagrodzona Oscarem Catherine Zeta-Jones) zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy… Obejrzyj Władza cały film online już teraz.

Obejrzyj Władza
12:31
12
31
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 14:20

Władza cały film

Aby obejrzeć Władza cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Władza z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Władza gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Władza gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Władza cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się