Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Projekt: Monster cały film

Projekt: Monster ogląda w tym momencie: 60 użytkowników (43 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Projekt: Monster cały film
Tweetnij

Projekt: Monster cały film

Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 1h 25min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.6/10

Opis

Dzień przed wyjazdem Roba Hawkinsa (Michael Stahl-David) do Japonii, jego przyjaciele organizują przyjęcie pożegnalne. Zabawa zostaje wkrótce przerwana przez ostre wstrząsy spowodowane niewyjaśnionemu pojawieniu się potwora. Aby ocaleć, należy udać się w stronę ewakuacji Nowego Jorku, jednak Rob postanawia powrócić po… Obejrzyj Projekt: Monster cały film online już teraz.

Obejrzyj Projekt: Monster
13:43
13
43
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 15:08

Projekt: Monster cały film

Aby obejrzeć Projekt: Monster cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Projekt: Monster z 2008 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Projekt: Monster gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Projekt: Monster gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Projekt: Monster cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się