Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Projekt X Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Projekt X po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Fabuła całego filmu Projekt X

Cały film Projekt X przenosi nas w serce Kalifornii, gdzie trójka przyjaciół postanawia zorganizować najbardziej epicką imprezę, jakiej kiedykolwiek doświadczył świat. Thomas, Costa i JB są typowymi outsiderami w szkole, ale ich życie ulega radykalnej zmianie, gdy postanawiają zrobić coś, co zapewni im szansę na rozgłos i szacunek. Ich pomysł na niesamowitą domówkę przekształci się w gigantyczną fiestę, która przerasta wszelkie wyobrażenia.

Impreza nabiera niekontrolowanego tempa, a zaproszenia roznoszą się jak pożar w suchym lesie. Wkrótce mała impreza przekształca się w masową hucpę, która staje się wydarzeniem o globalnym zasięgu. Ściany domu pękają od głośnej muzyki, a dobre wychowanie ustępuje miejsca szaleństwu. Czy to szaleństwo przyniesie im sławę i uznanie, czy też skończy się wielkim kłopotami?

Obsada filmu

Film swój sukces zawdzięcza między innymi idealnie dobranym aktorom, między innymi:

  • Thomas Mann jako Thomas: Skromny i spokojny chłopak, który staje się głównym organizatorem niezapomnianej imprezy. Jego transformacja podczas wydarzenia jest fascynująca.
  • Oliver Cooper jako Costa: Kumpel Thomasa, którego charyzma i podejście do życia prowadzą do całego zamieszania.
  • Jonathan Daniel Brown jako JB: Nieszczęśliwy w miłości, ale za to pełen pomysłów kolega, który dostarcza kolejnych zabawnych momentów.

Ta trójka aktorów doskonale oddaje emocje i napięcie towarzyszące organizacji ogromnej imprezy, a ich chemia na ekranie wprowadza nas w atmosferę szaleństwa, radości i brawury.

Gdzie obejrzeć Projekt x cały film online?

"Projekt X" to film, który przeniesie cię w wir najdzikszej imprezy, jakiej nigdy nie doświadczyłeś. Ta wyjątkowa opowieść o młodości, przyjaźni i poszukiwaniu sławy wciągnie cię od pierwszych minut i nie puści aż do finałowego akordu. Wciąż pamiętany i uwielbiany przez widzów na całym świecie, "Projekt X" to prawdziwy fenomen filmowy. Jeżeli chcesz obejrzeć Projekt X cały film online, wystarczy, że się zarejestrujesz.

Projekt X cały film
Tweetnij

Projekt X cały film

Rok produkcji: 2012
Czas trwania: 1 godz. 28 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.6/10

Opis

Szalona impreza urodzinowa nastolatków widziana z perspektywy cyfrowych kamer. Obejrzyj Projekt X cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Projekt X:

Cały film Projekt X z 2012 roku (oryginalny tytuł filmu to Project X) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Nima Nourizadeh. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Projekt X z 2012r. to: komedia. Widzowie ocenili ten film na 6.6 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Projekt X online.

Filmy podobne do Projekt X:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Projekt X
10:36
10
36
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 12:04
Projekt X -

Projekt X cały film

Aby obejrzeć Projekt X cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Projekt X z 2012 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Project X cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2012 roku, której widzowie dali ocenę 6.6/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Projekt X gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Projekt X gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Projekt X cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się