Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Ściana Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ściana po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Ściana cały film
Tweetnij

Ściana cały film

Rok produkcji: 1982
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.1/10

Opis

Gwiazda rocka, Pink, nie potrafi zaakceptować otaczającego go świata. Kiedy trafia do jednego z hoteli w Los Angeles, zaczyna rozmyślać nad swoim życiem. Obejrzyj Ściana cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Ściana:

Cały film Ściana z 1982 roku (oryginalny tytuł filmu to Pink Floyd The Wall) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Alan Parker. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Ściana z 1982r. to: dramat, fantasy, musical, muzyczny. Widzowie ocenili ten film na aż 8.1 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Ściana:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Ściana
05:37
05
37
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:12

Ściana cały film

Aby obejrzeć Ściana cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Ściana z 1982 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Pink Floyd The Wall cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1982 roku, której widzowie dali ocenę 8.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Ściana gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ściana gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Ściana cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się