Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Evan Wszechmogący Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Evan Wszechmogący po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Evan Wszechmogący cały film
Tweetnij

Evan Wszechmogący cały film

Rok produkcji: 2007
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.4/10

Opis

Świeżo wybrany amerykański kongresmen dostaje od Boga zadanie zbudowania Arki. Mimo początkowego sceptycyzmu podejmuje się realizacji powierzonej mu misji. Obejrzyj Evan Wszechmogący cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Evan Wszechmogący:

Cały film Evan Wszechmogący z 2007 roku (oryginalny tytuł filmu to Evan Almighty) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tom Shadyac. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Bruce Wszechmogący z 2003 roku. Gatunki filmu Evan Wszechmogący z 2007r. to: familijny, fantasy, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.4/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Evan Wszechmogący cały film online.

Filmy podobne do Evan Wszechmogący:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Evan Wszechmogący
16:23
16
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:58
Seria Bruce Wszechmogący Seria Bruce Wszechmogący
SERIA

Bruce Wszechmogący

CZĘŚĆ 2
Evan Wszechmogący -

Evan Wszechmogący cały film

Aby obejrzeć Evan Wszechmogący cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Evan Wszechmogący z 2007 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Evan Almighty cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2007 roku, której widzowie dali ocenę 5.4/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Evan Wszechmogący gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Evan Wszechmogący gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Evan Wszechmogący cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się