Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Azyl cały film

Azyl ogląda w tym momencie: 50 użytkowników (32 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Azyl cały film
Tweetnij

Azyl cały film

Rok produkcji: 2002
Czas trwania: 1h 51min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.7/10

Opis

Meg Altman wprowadza się wraz ze swoją córką Sarah do olbrzymiego, starego domu na Manhattanie. W budynku znajduje się pomieszczenie zwane "Azylem". Pokój ten wyposażony jest w pancerną ścianę, która na wypadek ataku mogłaby obronić mieszkańców przed każdym niebezpieczeństwem. Już pierwszej nocy do kamienicy włamuje się… Obejrzyj Azyl cały film online już teraz.

Obejrzyj Azyl
16:49
16
49
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:40

Azyl cały film

Aby obejrzeć Azyl cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Azyl z 2002 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Azyl gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Azyl gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Azyl cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się