Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Erin Brockovich cały film

Erin Brockovich ogląda w tym momencie: 56 użytkowników (40 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Erin Brockovich cały film
Tweetnij

Erin Brockovich cały film

Rok produkcji: 2000
Czas trwania: 2h 11min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Erin, pracująca jako urzędnik w małej firmie prawniczej, natyka się na tuszowanie sprawy zanieczyszczania wody w małej pustynnej wspólnocie, powodującego szerzenie się chorób. Przekonuje szefa, żeby pozwolił jej prowadzić dochodzenie. Erin z szefem starają się o odszkodowanie wysokości 333 milionów dolarów dla sześciuset… Obejrzyj Erin Brockovich cały film online już teraz.

Obejrzyj Erin Brockovich
13:09
13
09
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 15:20

Erin Brockovich cały film

Aby obejrzeć Erin Brockovich cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Erin Brockovich z 2000 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Erin Brockovich gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Erin Brockovich gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Erin Brockovich cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się