Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Maudie cały film

Maudie ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (25 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Maudie cały film
Tweetnij

Maudie cały film

Rok produkcji: 2016
Czas trwania: 1h 55min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.7/10

Opis

Film jest niezwykłym romansem, w którym pewien samotnik (Ethan Hawke) proponuje kruchej, ale zdeterminowanej kobiecie zwanej Maudie (Sally Hawkins), żeby była jego gospodynią domową. Maudie, choć jest zgarbiona i ma kalekie dłonie, jest pełna energii. Chce być niezależna, żyć z dala od jej nadopiekuńczej rodziny – i… Obejrzyj Maudie cały film online już teraz.

Obejrzyj Maudie
16:19
16
19
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:14

Maudie cały film

Aby obejrzeć Maudie cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Maudie z 2016 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Maudie gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Maudie gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Maudie cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się