Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Duchy Inisherin Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Duchy Inisherin po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Duchy Inisherin cały film
Tweetnij

Duchy Inisherin cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 54 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

Duchy Inisherin to opowieść o losach dwójki przyjaciół, którzy znają się od kołyski: Padraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson). Akcja filmu rozgrywa się na malowniczej wyspie położonej na zachód od wybrzeży Irlandii. Pewnego dnia dalsza przyjaźń mężczyzn staje pod znakiem zapytania, gdy Colm niespodziewanie… Obejrzyj Duchy Inisherin cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Duchy Inisherin:

Cały film Duchy Inisherin z 2022 roku (oryginalny tytuł filmu to The Banshees of Inisherin) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Martin McDonagh. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri z 2017 roku. Gatunki filmu Duchy Inisherin z 2022r. to: dramat, komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.5 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Duchy Inisherin online.

Filmy podobne do Duchy Inisherin:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Duchy Inisherin
22:50
22
50
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:44

Duchy Inisherin cały film

Aby obejrzeć Duchy Inisherin cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Duchy Inisherin z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Banshees of Inisherin cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2022 roku, której widzowie dali ocenę 7.5/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Duchy Inisherin gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Duchy Inisherin gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Duchy Inisherin cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się