Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Żona na niby cały film

Żona na niby ogląda w tym momencie: 47 użytkowników (34 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Żona na niby cały film
Tweetnij

Żona na niby cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1h 50min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.6/10

Opis

Ceniony chirurg plastyczny Danny Maccabee (Adam Sandler) jest kawalerem podrywającym dziewczyny za pomocą obrączki, która działa na nie jak wabik. Na jednej z imprez poznaje nieziemską Palmer (Brooklyn Decker), w której zakochuje się po uszy. Problem w tym, że ona nie chce romansować z żonatym mężczyzną, więc Danny musi… Obejrzyj Żona na niby cały film online już teraz.

Obejrzyj Żona na niby
05:07
05
07
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 06:57

Żona na niby cały film

Aby obejrzeć Żona na niby cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Żona na niby z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Żona na niby gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Żona na niby gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Żona na niby cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się