Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nieuchwytny Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nieuchwytny po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Nieuchwytny cały film
Tweetnij

Nieuchwytny cały film

Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

W strukturze FBI istnieje wydział ds. przestępczości internetowej. Na pierwszej linii frontu walki z cyber-przestępczością działa agentka specjalna Jennifer Marsh (Diane Lane), która musi rozwikłać wyjątkowo przerażającą sprawę: w sieci pojawiają się kolejne relacje na żywo z uśmiercania ludzi. Perwersyjny zabójca… Obejrzyj Nieuchwytny cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nieuchwytny:

Cały film Nieuchwytny z 2008 roku (oryginalny tytuł filmu to Untraceable) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Gregory Hoblit. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Lęk pierwotny z 1996 roku. Gatunki filmu Nieuchwytny z 2008r. to: dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Nieuchwytny cały film online.

Filmy podobne do Nieuchwytny:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nieuchwytny
17:58
17
58
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:38

Nieuchwytny cały film

Aby obejrzeć Nieuchwytny cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nieuchwytny z 2008 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Untraceable cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2008 roku, której widzowie dali ocenę 6.1/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Nieuchwytny gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nieuchwytny gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nieuchwytny cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się