Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Kolejna odsłona przygód Mańka, Sida, Diego i ich przyjaciół ze świata epoki lodowcowej przynosi ze sobą coś zupełnie nieoczekiwanego - podróż w głąb ziemi do tajemniczej Krainy Dinozaurów. Cały film Epoka lodowcowa 3 to trzecia część serii "Epoka Lodowcowa", która przyciągnąła zarówno młodych, jak i dorosłych widzów, wnosząc do znanej historii nową dawkę ekscytujących przygód.

Fabuła filmu

Główną fabułą "Epoka lodowcowa 3" jest porwanie Sida przez dinozaury, co zmusza Mańka, Diego i resztę ekipy do wyruszenia w niebezpieczną ekspedycję do Krainy Dinozaurów. Sid zostaje zabrany przez dinozaury do podziemnego świata, a jego przyjaciele muszą poświęcić wszystko, by go uratować.

W miarę jak bohaterowie docierają do Krainy Dinozaurów, stają się częścią fascynującego świata prehistorycznych stworzeń. Fabuła filmu to nie tylko walka o uratowanie przyjaciela, ale także podróż odkrywania i nauki. To historia o przyjaźni, odwadze i tym, że czasami musimy wyjść poza własną strefę komfortu, by osiągnąć coś naprawdę wartościowego.

Czy warto obejrzeć Epoka lodowcowa 3 cały film?

Jeśli szukasz filmu, który dostarczy emocji, rozbawi i nauczy jednocześnie, Epoka lodowcowa 3 cały film z pewnością jest doskonałym wyborem. Niezależnie od wieku, ta animacja pozostawia niezapomniane wrażenia i przypomina nam, że przyjaźń i odwaga mogą pokonać największe wyzwania.

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film
Tweetnij

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Stado prehistorycznych przyjaciół wyrusza do zaginionego świata dinozaurów, by pomóc leniwcowi Sidowi. Obejrzyj Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów:

Cały film Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów z 2009 roku (oryginalny tytuł filmu to Ice Age: Dawn of the Dinosaurs) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Carlos Saldanha. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Epoka lodowcowa 2: Odwilż z 2006 roku. Gatunki filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów z 2009r. to: akcji, familijny, komedia, przygodowy, romans, science fiction. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów online.

Filmy podobne do Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
07:09
07
09
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:43
Seria Epoka lodowcowa Seria Epoka lodowcowa
SERIA

Epoka lodowcowa

CZĘŚĆ 3
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów -

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film

Aby obejrzeć Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2009 roku, której widzowie dali ocenę 6.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się