Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Karate Kid 3 cały film

Karate Kid 3 ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (44 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Karate Kid 3 cały film
Tweetnij

Karate Kid 3 cały film

Rok produkcji: 1989
Czas trwania: 1h 52min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Amerykański nastolatek o przydomku „Karate Kid” - Daniel LaRusso (Ralph Macchio) - i jego nauczyciel sztuki walki Kesuke Miyagi (Pat Morita) wracają z Okinawy. Pewnego dnia kilku okolicznych chuliganów proponuje Danielowi, by wystąpił w zawodach i bronił tytułu mistrza karate. On zdecydowanie odmawia. W odwecie bandyci… Obejrzyj Karate Kid 3 cały film online już teraz.

Obejrzyj Karate Kid 3
03:01
03
01
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 04:53
Seria Karate Kid Seria Karate Kid
SERIA

Karate Kid

CZĘŚĆ 3

Karate Kid 3 cały film

Aby obejrzeć Karate Kid 3 cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Karate Kid 3 z 1989 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Karate Kid 3 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Karate Kid 3 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Karate Kid 3 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się