Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Poniedziałek cały film

Poniedziałek ogląda w tym momencie: 54 użytkowników (28 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Poniedziałek cały film
Tweetnij

Poniedziałek cały film

Rok produkcji: 2020
Czas trwania: 1h 56min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Mickey (Sebastian Stan) i Chloe (Denis Gough), dwójka Amerykanów po trzydziestce mieszkających w Atenach, spotyka się w upalny letni weekend. Pobyt w Grecji Chloe dobiega końca i kobieta postanawia porzucić swoją pracę w ojczyźnie, aby sprawdzić, czy miłość jednego weekendu wytrzyma zderzenie z rzeczywistością i… Obejrzyj Poniedziałek cały film online już teraz.

Obejrzyj Poniedziałek
14:06
14
06
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 16:02

Poniedziałek cały film

Aby obejrzeć Poniedziałek cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Poniedziałek z 2020 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Poniedziałek gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Poniedziałek gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Poniedziałek cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się