Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wieloryb Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wieloryb po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wieloryb cały film
Tweetnij

Wieloryb cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 57 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.0/10

Opis

Charlie (Brendan Fraser) to chory na ogromną nadwagę nauczyciel języka angielskiego. Po śmierci swojego wieloletniego partnera, próbuje odbudować relacje ze swoją córką. Obejrzyj Wieloryb cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wieloryb:

Cały film Wieloryb z 2022 roku (oryginalny tytuł filmu to The Whale) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Darren Aronofsky. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Requiem dla snu z 2000 roku. Gatunki filmu Wieloryb z 2022r. to: dramat. Widzowie ocenili ten film na 8.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Wieloryb online.

Filmy podobne do Wieloryb:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wieloryb
05:54
05
54
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:51

Wieloryb cały film

Aby obejrzeć Wieloryb cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wieloryb z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Whale cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2022 roku, której widzowie dali ocenę 8.0/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Wieloryb gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wieloryb gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wieloryb cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się