Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

13 Dzielnica – Ultimatum Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film 13 Dzielnica – Ultimatum po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
13 Dzielnica – Ultimatum cały film
Tweetnij

13 Dzielnica – Ultimatum cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1 godz. 41 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

Władze Paryża decydują się wysadzić w powietrze 13 dzielnicę zamieszkałą przez przestępców. Leito i Damien postanawiają temu zapobiec. Obejrzyj 13 Dzielnica – Ultimatum cały film po polsku już teraz.

O całym filmie 13 Dzielnica – Ultimatum:

Cały film 13 Dzielnica – Ultimatum z 2009 roku (oryginalny tytuł filmu to Banlieue 13 - Ultimatum) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Patrick Alessandrin. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu 13 Dzielnica – Ultimatum z 2009r. to: akcji, dreszczowiec, kryminalny, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć 13 Dzielnica – Ultimatum cały film online.

Filmy podobne do 13 Dzielnica – Ultimatum:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj 13 Dzielnica – Ultimatum
22:28
22
28
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:09
Seria 13 Dzielnica Seria 13 Dzielnica
SERIA

13 Dzielnica

CZĘŚĆ 2
13 Dzielnica – Ultimatum -

13 Dzielnica – Ultimatum cały film

Aby obejrzeć 13 Dzielnica – Ultimatum cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. 13 Dzielnica – Ultimatum z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Banlieue 13 - Ultimatum cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2009 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

13 Dzielnica – Ultimatum gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie 13 Dzielnica – Ultimatum gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć 13 Dzielnica – Ultimatum cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się