Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

365 dni: Ten dzień

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film 365 dni: Ten dzień po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film 365 dni: Ten dzień z 2022 roku to kontynuacja emocjonującej i kontrowersyjnej sagi miłosnej, która wciągnęła widzów w wir skomplikowanych uczuć i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Opowieść o miłości, pożądaniu i dążeniu do szczęścia zapewniła widzom mocny zastrzyk emocji i wzruszeń.

Fabuła

365 dni 2 cały film kontynuuje losy Laury Biel (Anna-Maria Sieklucka) i Massimo Torricelli (Michele Morrone). Po niezwykle burzliwych wydarzeniach pierwszego filmu, historia miłosnego pociągnięcia między Laurą, początkowo porwaną przez mafijnego bossa Massimo, a jego obsesyjnym pożądaniem, wciąż trzyma widzów w napięciu.

W tytułowy "dzień" ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy pewne tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw. Laura musi zmierzyć się z dylematami dotyczącymi swoich uczuć wobec Massimo, ale także wyborem między nim a dawnym ukochanym, którego powrót wywołuje zamieszanie w jej sercu.

Film przynosi intensywną mieszankę emocji – między namiętnością a zranieniem, pożądaniem a rozterkami, co sprawia, że oglądanie go to prawdziwa adrenalina dla duszy. Fabuła "365 dni: Ten dzień" wciąga widza w psychologiczny portret miłości i pożądania, ukazując, że uczucia potrafią być nieprzewidywalne i skomplikowane.

Główne role

Wcielając się w Laurę, Anna-Maria Sieklucka pokazuje nam pełen zakres emocji i wewnętrznych konfliktów swojej bohaterki. Jej silna i złożona kreacja dodaje filmowi głębi i autentyczności.

Michele Morrone powraca jako Massimo, prezentując mroczną i zmysłową stronę swojej postaci. Jego charakterystyczny styl aktorski doskonale oddaje tajemniczość i skomplikowane uczucia Massimo.

Czy warto i gdzie obejrzeć 365 dni: Ten dzień?

Film zdecydowanie warto obejrzeć, szczególnie, jeżeli spodobała Ci się poprzednia części serii: "365 dni". Po zarejestrowaniu się możesz otrzymać listę źródeł, gdzie obejrzeć 365 dni 2 cały film online.

365 dni: Ten dzień cały film
Tweetnij

365 dni: Ten dzień cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 51 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

Laura i Massimo znów są razem i jeszcze bardziej między nimi iskrzy. Jednak nowy początek nie będzie dla nich prosty z powodu powiązań rodzinnych Massimo i tajemniczego mężczyzny, który wkracza w życie Laury, by za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie. Obejrzyj 365 dni: Ten dzień cały film po polsku już teraz.

O całym filmie 365 dni: Ten dzień:

Cały film 365 dni: Ten dzień z 2022 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialni są reżyserzy: Barbara Białowąs, Tomasz Mandes. Wzięli oni kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu 365 dni: Ten dzień z 2022r. to: romans, dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć 365 dni: Ten dzień cały film online.

Filmy podobne do 365 dni: Ten dzień:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj 365 dni: Ten dzień
09:54
09
54
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:45
Seria 365 dni Seria 365 dni
SERIA

365 dni

CZĘŚĆ 2
365 dni: Ten dzień -

365 dni: Ten dzień cały film

Aby obejrzeć 365 dni: Ten dzień cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. 365 dni: Ten dzień z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

365 dni: Ten dzień gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie 365 dni: Ten dzień gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć 365 dni: Ten dzień cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się