Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Za duży na bajki

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

O czym jest film Za duży na bajki?

Waldkowi brakuje spokoju i normalności, a codzienne zajęcia ograniczają się głównie do gier komputerowych. Gdy jego mama jest nieobecna, szalona ciotka wkracza na scenę, wprowadzając chaos i porządek w równych proporcjach. Z pozoru egzotyczne zajęcia i nowe obowiązki, narzucone przez tę nietuzinkową krewną, stawiają przed chłopcem wyzwania, z którymi dotąd się nie spotkał.

W toku filmu obserwujemy, jak Waldek przechodzi metamorfozę, odkrywając w sobie zdolności i zainteresowania, których nawet nie podejrzewał. Podczas niecodziennych zajęć z ciotką, chłopak doświadcza "prawdziwego obozu przetrwania", który otwiera przed nim nowe horyzonty i przynosi zaskakujące rezultaty.

O obsadzie słów kilka

Cały film Za duży na bajki to nie tylko opowieść dla młodszych widzów, ale także mądra refleksja o wartości nauki i doświadczeń. Maciej Karaś w roli Waldka przekonująco ukazuje proces dorastania i zdobywania nowych umiejętności. Karolina Gruszka jako matka dodaje głębi emocjonalnej filmu, prezentując skomplikowane wyzwania życia rodzinnego. Dorota Kolak w roli szalonej ciotki wprowadza element humoru i zaskoczenia, budując niezapomniane chwile.

Prawdziwa życiowa lekcja

Film "Za duży na bajki" ukazuje, że życie jest pełne niespodzianek i odkryć. To opowieść o tym, że czasem najcenniejsze lekcje życia płyną z najmniej spodziewanych źródeł. Przez losy Waldka uczymy się, że otwartość na nowe doświadczenia może prowadzić do osobistego rozwoju i odkrycia własnych pasji.

Obejrzyj Za duży na bajki cały film online

"Za duży na bajki" to film, który bawi, wzrusza i inspiruje do odkrywania świata wokół nas. To opowieść o wartości rodzinnych relacji, nauki przez działanie oraz otwarcie się na nowe możliwości. Przez życiowe przygody Waldka przekonujemy się, że najważniejsze lekcje czasem kryją się w najmniej oczywistych sytuacjach. Możesz obejrzeć Za duży na bajki cały film online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a otrzymasz legalne źródło oglądania filmu.

Za duży na bajki cały film
Tweetnij

Za duży na bajki cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 46 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

Rozpieszczony dziesięciolatek Waldek (Maciej Karaś) chce startować w największym w Europie turnieju gamingowym. Wydaje się, że choroba mamy (Karolina Gruszka) i ekscentryczna ciotka (Dorota Kolak) staną na drodze do spełnienia jego marzenia, ale nieoczekiwanie to właśnie dzięki nim chłopiec zyska coś więcej niż wygraną w… Obejrzyj Za duży na bajki cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Za duży na bajki:

Cały film Za duży na bajki z 2022 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Kristoffer Rus. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Za duży na bajki z 2022r. to: familijny, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Za duży na bajki cały film online.

Filmy podobne do Za duży na bajki:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Za duży na bajki
00:18
00
18
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:04
Za duży na bajki -

Za duży na bajki cały film

Aby obejrzeć Za duży na bajki cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Za duży na bajki z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Za duży na bajki gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Za duży na bajki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Za duży na bajki cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się