Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Ojczym cały film

Ojczym ogląda w tym momencie: 50 użytkowników (36 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Ojczym cały film
Tweetnij

Ojczym cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1h 41min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

Gdy Michael Harding (Penn Badgley, serial TV „Plotkara”) wraca do domu ze szkoły wojskowej, dowiaduje się, ze jego mama jest szalenie zakochana w swoim nowym facecie - Davidzie (Dylan Walsh, serial TV „Bez skazy”). Na pierwszy rzut oka David wydaje się być miłym gościem oraz idealnym przyszłym mężem i ojczymem. Jednak… Obejrzyj Ojczym cały film online już teraz.

Obejrzyj Ojczym
14:02
14
02
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 15:43

Ojczym cały film

Aby obejrzeć Ojczym cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Ojczym z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ojczym gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ojczym gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Ojczym cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się